Pracownia wspiera ekologię i poszanowanie środowiska zarówno lokalnego jak i światowego. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie, powstały ekologiczne torby-worki ze 100% bawełnianej surówki, ściągane bawełnianym sznurkiem.

Materiał na torby to 100% bawełny, w naturalnym kolorze. Zszyte są ściegiem francuskim, który wzmacnia szwy oraz jest estetycznym wykończeniem krawędzi. Worki są ściągane bawełnianym sznurkiem- w różnych kolorach, zależnych od rozmiaru torby. Po ściągnięciu, sznurki tworzą uszy, dzięki czemu, zakupy można nosić w ręku, na ramieniu lub zawiesić na haku.

Torby są szyte na zamówienie, można zamawiać w komplecie 3 rozmiarów: M, L, XL lub w jedym rozmiarze. Czas realizacji jest uzależniony od ilości zamówionych sztuk.

Biobagi mają zaznaczone dno, dzięki czemu produkty się nie gniotą. Są idealne do przechowywania produktów suchych, jak grzyby, orzechy, muesli, pieczywo, herbatniki czy świerzych owoców i warzyw. Ponieważ bawełniana surówka ma luźny splot, idealnie zapewnia dopływ powietrza do produktów, przez co nie pleśnieją.

Film pokazujący użytkowość i obsługę Biobagów.
Biobag w rozmiarze M, po ściągnięciu sznurków.
Biobag w rozmiarze L
Komplet Biobagów w rozmiarach XL, L, M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.